heart

 


 

VİZYON, MİSYON ve DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz; 

Dünyadaki tüm sıradışı ve özgür kadınları, Roberto Bravo’nun etkileyici, bakışları kendine döndüren, el yapımı eşsiz mücevherleriyle buluşturmak ve BRAVO dedirtmektir.

Misyonumuz;

Uzmanlaştığı mücevher sektöründe güvenilir, çevreye duyarlı, müşteriye saygılı, kaliteli hizmet veren, çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olarak yer almaktır.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık:

Biz müşterilerimizin de Roberto Bravo’yu bizler kadar sevmesini istiyoruz. Bu yüzden sadece satış esnasında değil, sonrasında da bize olan güvenleriyle ilgili hassasiyetimizi muhafaza ederiz.

Samimiyet:

Roberto Bravo ekibi birbiriyle dürüst ve açık iletişim kurar. İşimizi yaparken sorumluluk ve adanmışlık kadar, keyif ve eğlenceye de önem veririz.

Mükemmeliyetçlik:

Mükemmel tasarım Roberto Bravo’nun vazgeçmediği yegane değeridir. Bunun için en kaliteli malzemeyi kusursuz bir işçilik ve ustalıkla kullanır, özenimizi ve yaratıcılığımızı doğadan esinlenen rengarenk ürünlerimize yansıtırız.

Sıra Dışılık:

Bir Roberto Bravo ürünü ile karşılaşan kişinin şaşırması, tekrar dönüp bakması, arzu edilmesi ve BRAVO! demesi için tüm heyecanımızla sıradışı ürünler yaratıyoruz.