heart

NAVIBLUE YÜZÜK

Ürün Kodu: AR375-BD-P
KREDİ KARTINA 3 TAKSİT
24.450 TL
Havale / EFT (%3)23.717 TL
Ücretsiz sigortalı kargo1-7 iş gününde kargoya teslim

Yeşil Altın, 18 Ayar, 3.00 gr

Ürün özellikleri
  • Yeşil Altın
  • 18 Ayar
Taş Ağırlık Adet

Renk

Berraklık

Kesim
Mavi Pırlanta 0,23 Karat 30 SI Yuvarlak
Randevu almak için tıklayın
Koleksiyon Hakkında

Naviblue Koleksiyon

Beyaz Altın ve Mavi Pırlantalar ile bezenmiş kolye, yüzük, bileklik ve küpelerden oluşan Navi Blue Koleksiyonu büyüleyici tarzını eşsiz el işçiliğiyle birlikte benzersiz bir tasarımda buluşturuyor.

Mavi Pırlanta dünyanın en prestijli ve nadir hazirnelerinden birisidir. Bu inanılmaz taşların altında yatan cazibe ışık kırılmaları ve yansımalarından kaynaklanır. Narin bir kelebek hafifçe beyaz altın ve mavi pırlantalar ile bezenmiş bir kolyenin üzerinde dinlenir. Büyüleyici bir yıldız; gizemini gözler önüne sermek için mavi pırlanta bir bilekliğe şekil verir.

 

Mücevher Bakımı Mücevherlerinizi kullanırken değer kaybından ve günlük kullanım etkilerinden korumak için özenle takmalı ve bakımını yapmalısınız.Altın, pırlanta ve mineli mücevherlerin temizliği için bir miktar sıvı sabun, ılık su ve yumuşak bir fırça kullanınız. Ardından güzelce durulayıp ilk görünümüne kavuşması için kurumaya bırakınız. Rodyumlu mücevherleri kullanım sırasında düşmelerden ve çizilmelerden korumak gerekir. Özenli bir bakımla temizliği Roberto Bravo’da yapılması gerekmektedir. Herhangi bir ROBERTO BRAVO mücevheri aldığınız zaman size sertifikası verilecektir. Bu sertifika mücevherin tasdikidir ve mücevherinizi garanti altına alır.
  • Ücretsiz sigortalı kargo
  • Özel şık mücevher kutusu

BU ÜRÜNLERE BAKANLAR BUNLARA DA BAKTI