heart

DOĞANIN RENKLERİ ‘’COCO ROCHA’’ İLE YENİDEN CANLANIYOR

Roberto Bravo global bir mücevher markası olarak doğadan ilham aldığı sıra dışı tasarımlara, ilham veren hikayeleri olan, el yapımı koleksiyonlara imza atmaktadır. Bu koleksiyonlar bayanların üzerinde hatırlanmaya değer bakışlar yaratırlar. Roberto Bravo, Kadınların romantik ruh hallerini,  eğlenceli ve günlük stillerini, kadınların duygularına hafifçe dokunan kıymetli taşların ışıldayan motiflerinin birleştiği koleksiyonlarıyla ortaya çıkarır.

Roberto Bravo; kadınlarını kendine güvenlerini ve mutluluklarını yansıtan dişi, şık, başarılı, enerjik olarak tanımlar.

Dünyaca ünlü model ‘’Coco Rocha’’ 2016-2017 boyunca Roberto Bravo “ilham  veren kampanyasının yüzü olarak seçildi, ve sene boyunca modern, çok yönlü ve canlı kadınları temsil edecek. Markanın kurucusu ve CEO su Aytac Kamar “Bu kampanya lüksü günlük yaşama dahil etmek ve günün her saatinde ondan ilham almak hakkındadır, biz Coco Rocha’yı, ikonik, gülen yüzlü, çok yönlü, çalışmayı seven ama hayattan da keyif almasını bilen bu markanın özünü yansıttığımızı düşündüğümüz ilham veren bir bayan olduğu  için  seçtik. Bu neden ile kampanyamızı‘’ İlham veren Coco Rocha’’ kampanyası olarak adlandırdık’’ diyor.

Tasarımlarında ki hikayelerle ve benzersiz parçaların eşliğinde kadınları sürekli şaşırtmayı başaran Roberto Bravo markası; Fransa’nın başkenti Paris’de nostaljik dokunuşlar eşliğinde gerçekleşirdiği Coco Rocha kampanya çekimleri ile kadınları şaşırtmaya ve nefeslerini kesmeye hazır. Coco Rocha; gününün farklı saatlerinde mücevherlerini günlük hayatına nasıl dahil ettiğini ve size lüksü nasıl  benimsediğini gösterecektir.

Bir model, bir anne, bir iş kadını ve bir şöhret olarak, CocoRocha, Roberto Bravonun hayal ettiği kadın imajına tam ve mükemmel uymaktadır. 

Dünyaca ünlü ve çekimleri ile her projesinde nefesleri kesen İtalyan fotoğraf sanatçısı Alan Gelati tarafından gerçekleştirilen çekimin konseptinde, süper modelin farklı yönlerinden ilham alındı ve Alan Gelati bu kareler ile onda marka değerlerinin mükemmel olarak ifade edilmesini ve yansımasını  sağladı.

Roberto Bravo