heart

İlham veren
Tasarımlar

Her bir Roberto Bravo mücevheri "ilham veren tasarımlar" ile benzersiz bir his yaratır Kamar ailesinin 1948 yılında başlayan ve 3 kuşaktır devam eden altın ve mücevher tutkusu, 1998 yılında dünyaya açılma vizyonu ile Roberto Bravo markasına dönüşmüştür. 1998 yılında dünya altın tasarım ve üretimin merkezi olan İtalya’nın Arezzo kasabasında Roberto Bravo firması olarak faaliyetlerine başlamış, 2008 yılında da ofisi Vicenza Corso Palladio’ya taşımıştır. 1998 yılına kadar perakende , üretim ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren firma; bu yıldan itibaren dünya markası olma yolunda çalışmalara başlamıştır. Roberto Bravo; merkezi İstanbul’da olan, Vicenza ve Moskova ofisleri ile yönetim faaliyetlerine, Türkiye, İtalya ve Kore ofisleri ile tasarım ve üretim faaliyetlerine devam eden uluslararası bir mücevher firmasıdır. Roberto Bravo, mücevher tutkunlarını değerli taşların gizemli ve büyüleyici dünyasına doğru yeni bir yolculuğa davet etmekte ve yaratıcı ruhun hayranlarına büyüleyici bir yaşam stili sunmaktadır. Marka bugün çağdaş çizgileri, ileri teknolojisi, sıradışı tasarımları, usta işçiliği, etkileyici koleksiyonları ve geniş ürün yelpazesi ile tüm dünya çapında güçlü bir mücevher akımı yaratmaktadır.Neden Gözler?


Gözleriniz her saniye 50 farklı nesneye odaklanır, yaklaşık 10 milyon farklı rengi ayırt edebilir. 
Optik sinir, bir milyondan fazla sinir hücresi içerir. Gözleriniz 2,7 mil öteden bir mum alevini algılayabilir. 
Tüm öğrenmelerin yüzde 80’i gözlerinizden gelir. İrisinizin (gözünüzün renkli kısmı) 256 karakteristik özelliği varken parmak izinizde sadece 40 karakteristik özellik bulunmaktadır.

Bu yönleriyle göz; insan vücudundaki mucize, aynı zamanda eşsiz bir mücevherdir, görünen dünyanın ötesini, ilahi bilgiyi ve korunmayı temsil eder. Roberto Bravo gözlerinin yeşil rengi doğaya bağlı bir inancı yaşatır, doğayı tüketmeyi ve onu cansız bir nesne olarak görmeyi kabul etmez. Roberto Bravo mücevherleri bu mucizelerden ve doğadan alınan ilhamlarla yaratılır.

El Yapımı Eşsiz Mücevherler üretiyoruz

Sıra dışı mücevherleri tasarlarken yeni teknikleri ve tasarımları kullanmada yenilikçidir.
Roberto Bravo; uzun yıllar süren markalaşma sürecinde, sıcak mine ve özel rodyum tekniğini,
işçilikteki ustalığı ile bir araya getirerek bu konuda uzmanlaşmış ve tasarımlarının imzası haline getirmiştir.

Dünya çapında Sıra dışı Mücevherler

Roberto Bravo global bir mücevher markasıdır. İtalyan menşeili bir Türk firmasıdır. Koleksiyonlarımız İtalya ve
Türkiye’de tasarlanıp, üretilmekte ve Moskova’dan Çin’e yaklaşık 50 ülke ve 570 noktaya ihraç edilmektedir.
 
Doğadan ilham alan koleksiyonlarımız sıra dışı hikayelerimiz, eşsiz tasarımlarımız ve benzersiz mücevherlerimizle
yepyeni trendler yaratmaya devam ediyoruz.