heart

SWAN LAKE KÜPE

Ürün Kodu: SLHE0009-01
KREDİ KARTINA 3 TAKSİT
33 TL
Havale / EFT (%3)32 TL
Ücretsiz sigortalı kargo1-7 iş gününde kargoya teslim

Altın, 14 Ayar, 5.00 gr

Ürün özellikleri
  • Altın
  • 14 Ayar
Taş Ağırlık Adet

Renk

Berraklık

Kesim
Pırlanta 0,05 Karat 2 G-H SI Yuvarlak
TSAVORİTE 0,33 Karat 30 Yuvarlak
Randevu almak için tıklayın
Koleksiyon Hakkında

Swan Lake

Roberto Bravo Swan Lake Koleksiyon ürünleri  bir kuğunun beyazlığı ve zarifliğinden ilham alıyor. Göl, göldeki lotus çiçekleri, nilüferler, kurbağalar ve buraya ait diğer tüm güzellikler bir büyü sonucu kuğuya dönüşen prensesin kalbindeki sonusuz ve temiz aşık yansımalarıdır. Şıklık ve zarafeti Swan Lake Koleksiyonunda buluştuan benzersiz el işçiliğine sahip yüzük, küpe, bileklik ve kolye ürünlerinde doğadan esintiler ve gök kuşağı renkleri ön plana çıkıyor

"Beyaz bir tüy rüzgârda uçup gün ışığında parıldayan gölün suyuna düştü. Zarif bir kuğu kanatlarını bu parlak suda yıkadı. Bir büyü sonucunda kuğuya dönüşen prensesin göldeki günlerinden biriydi bu. Büyük bir sevgiyle göldeki beyazlı pembeli lotus çiçeklerine, nilüferlere baktı. Kalbinde, derinlerde hissettiği aşk gölden daha derindi, daha parlaktı. Ayrı geçen her dakika büyük bir özlemdi. Buna rağmen biliyordu kuğu, özlemeye, sevmeye değer birine sahip olmak büyük bir şans, büyük bir ayrıcalıktı. İçindeki sonsuz ve temiz aşkın yansımasıydı sanki tüm göl, tüm canlılar, nilüferler, lotus çiçekleri…"
 

Mücevher Bakımı Mücevherlerinizi kullanırken değer kaybından ve günlük kullanım etkilerinden korumak için özenle takmalı ve bakımını yapmalısınız.Altın, pırlanta ve mineli mücevherlerin temizliği için bir miktar sıvı sabun, ılık su ve yumuşak bir fırça kullanınız. Ardından güzelce durulayıp ilk görünümüne kavuşması için kurumaya bırakınız. Rodyumlu mücevherleri kullanım sırasında düşmelerden ve çizilmelerden korumak gerekir. Özenli bir bakımla temizliği Roberto Bravo’da yapılması gerekmektedir. Herhangi bir ROBERTO BRAVO mücevheri aldığınız zaman size sertifikası verilecektir. Bu sertifika mücevherin tasdikidir ve mücevherinizi garanti altına alır.
  • Ücretsiz sigortalı kargo
  • Özel şık mücevher kutusu

BU ÜRÜNLERE BAKANLAR BUNLARA DA BAKTI